Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Інфоцигани – люди, що займаються проведенням навчань і тренінгів, які не несуть жодної корисної інформації і самі не маючи жодних компетенцій крім вміння віртуозно замилювати очі. Годуються, переважно, в середовищах «бізнес-тренерів», «мотиваційних спікерів» чи «тренерів особистого зростання», але освоюють і нові ніші. Наприклад, фантомний проект Академія сучасного політика освоює громадсько-політичну сферу. І я теж потрапив в їх тенета.

Як з ними боротись? Зважаючи, що перед навчанням не укладається жодний договір, навіть електронна оферта, вони ніяк не фіксують свою діяльність на офіційному рівні - проблематично. Лише розголосом, та реальними відгуками. Оскільки на їх фб-сторінці відгуки відключені (ха, як неочікувано), залишаю його тут і розпишу свої враження від участі в програмі.

Я записався на курс «Керівник проекту з розкрутки політика, партії, ГО, експерта». Як не дивно, та люди, що вчать організовувати пр ... Читать дальше »

Просмотров: 101 | Добавил: MAGISTR | Дата: 27.11.2020 | Комментарии (0)

1. Загальні відомості про білоруські музичні інструменти та їх значення
Музичні інструменти, їх будова (морфологія), спосіб виготовлення (ергологія), особливості гри на них, жанри та форми інструментальної музики здатні зберігати свою специфіку протягом цілих історичних епох, поки зберігаються висунуті традицією завдання та умови функціонування.
Музичні інструменти в найменшій мірі підпадають під асиміляційні процеси, таким чином вони в найбільшій мірі показують етнічну самобутність народу.
Звуковою основою білоруської народної музики є діатонічний звукоряд. В деяких одноголосних піснях, особливо старовинних, спостерігаються випадки значно більшої деталізації звукової шкали. Лади народної музики, так як і ритмічна сторона її, дуже різноманітні як за своїм історичним типам, так і по виразним можливостям. Крім основних ладів - натурального мажору і мінору, дуже поширений також лад міксолідійський (різновид мажору).
Характер інструментальної музики багато в чому ... Читать дальше »

Просмотров: 2886 | Добавил: MAGISTR | Дата: 16.04.2016 | Комментарии (0)

И российская историческая наука, и средства пропаганды выдавали за непреложную истину лозунг «Севастополь - город русской славы». Связывали это прежде всего с событиями Крымской войны 1853-1856 годов. Однако, во-первых, Россия в этой войне воевала преимущественно украинскими руками - до 50% войска Империи составляли солдаты, матросы и офицеры украинского происхождения, причем матросы-Украинцы составляли около 70% Черноморского флота. Во-вторых, Российская Империя эту войну проиграла.
При осмотре экспозиции в музейном Севастопольском комплексе «Михайловская батарея», подготовленной совместно Музеем Шереметьевых и Военно-морским музеем Украины [1], значительную часть которой составляют материалы, посвященные событиям Крымской (Восточной) войны 1853-1856 гг., Я обратил внимание на один , казалось бы, обычный и не очень примечателен изображение, снятое, вероятно, 1904 На нем изображены более 40 седых и бородатых ветеранов войны, бывших матросов Черноморског ... Читать дальше »

Просмотров: 587 | Добавил: MAGISTR | Дата: 02.04.2016 | Комментарии (0)

В 1928-29 годах в СССР под руководством старого большевика Ларина и «главного безбожника» Ярославского началась мощная антиалкогольная кампанию. Она сочетала административный запрет на водку и «живое творчество» масс, в котором даже Христос описывался алкоголиком. Кампания продлилась два года – Сталину на индустриализацию нужны были «водочные» деньги.

В 1925 году Центральная контрольная комиссия РКП(б) опубликовала тревожную статистику, свидетельствовавшую о растущем количестве партийных взысканий и падении престижа партии по причине пьянства и разложения её активистов и руководящих работников. По протокольной статистике НКВД, бытовое хулиганство возросло в 1927 году, по сравнению с 1925-м, в городах на 13%, а в селах на 45%. Прогулы на почве пьянства в 1927 году принесли 135 млн. рублей убытка, из-за понижения производительности труда государство недополучило 600 млн. рублей. Школьная комиссия врачей-наркологов выяснила в 1925& ... Читать дальше »

Просмотров: 416 | Добавил: MAGISTR | Дата: 04.02.2016 | Комментарии (0)

Майбутній імператор народився 3 листопада 1852 року, і був сином імператора Комей та його фрейліни з роду Накаяма. Про його дитинство відомо небагато, і ці дані досить суперечливі: деякі джерела стверджують, що він був сильним, і любив займатись сумо, інші стверджують ніби він навпаки часто хворів. У 1860 році його було оголошено офіційним спадкоємцем престолу.

Це були важкі роки для Японії: США змусило країну підписати невигідні торгові договори, а в середині її розривали міжусобні війни. Необхідність реформ усвідомлювали деякі японські самураї, самі вони стали опорою Муцухі ... Читать дальше »
Просмотров: 1055 | Добавил: MAGISTR | Дата: 05.04.2012 | Комментарии (0)


Вживається також Мармарош, Марамарош. Терторія площею 0.7 тис кв км на лівобережжі р Тиси, на південний схід від м. Сігет у Румунії. Заселена у 5 ст. нашої ери племенами Білих Хорватів.

У 1918-1919 входила до складу Гуцульскої Республіки.

... Читать дальше »
Просмотров: 2254 | Добавил: MAGISTR | Дата: 22.12.2011 | Комментарии (0)

Поиск

Реклама

рекламные сети для сайта

Соцсети

Block title

Форма входа

Кто онлайн


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Рейтинг сайтов